محل تبلیغات شما
نوجوانی و کتابخوانی 
من در دوران جوانی زیاد مطالعه می‏کردم. غیر از کتابهای درسی‏خودمان مطالعه می‏کردم و می‏خواندم، هم کتاب تاریخ، هم کتاب‏ادبیات، هم کتاب شعر و هم کتاب قصه و رمان می‏خواندم. به کتاب‏قصه خیلی علاقه داشتم و خیلی از رمانهای معروف را در دوره‏نوجوانی خواندم. شعر هم می‏خواندم. من در دوره نوجوانی وجوانی، با بسیاری از دیوانهای شعر آشنا شدم. به کتاب تاریخ‏علاقه داشتم، و چون درس عربی می‏خواندم و با زبان عربی آشنا شده‏بودم، به حدیث هم علاقه داشتم. الان احادیثی یادم است که آنهارا در دوره نوجوانی خواندم و یادداشت کردم. دفتر کوچکی داشتم‏که احادیث را در آن یادداشت می‏کردم. احادیثی را که دیروز یاهمین هفته نگاه کرده باشم، یادم نمی‏ماند; مگر این که‏یادآوری‏یی وجود داشته باشد; اما آنهایی را که در آن دوره‏خواندم، کاملا یادم است. شماها واقعا باید دوره نوجوانی وجوانی را قدر بدانید. هرچه امروز مطالعه می‏کنید، برایتان‏می‏ماند و هرگز از ذهنتان زدوده نمی‏شود. این دوره نوجوانی،برای مطالعه کردن و یادگرفتن، که مطالعه کردن و یادگرفتن،دوره خیلی خوبی است; واقعا یک دوره طلایی است و با هیچ دوران‏دیگری قابل مقایسه نیست. 

تغذیه در ماه مبارک رمضان

ترفندهای مهم خانگی برای آشپزی و خانه داری راحت

لیست 100 فعل پر کاربرد زبان انگلیسی همراه معنی فارسی(قسمت اول)

هم ,دوره ,نوجوانی ,مطالعه ,کتاب ,شعر ,هم کتاب ,دوره نوجوانی ,در دوره ,را که ,کردن و

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

امام حسن مجتبی علیه السلام smocesmisdeo Dora's receptions nisttirrenes Angela's receptions Helen's info Bệnh Xương Khớp lefesire سبک زندگی ایرانی اندکی صبر!روزهای خوب خواهندآمد